CEEPUS natječaj za studentske stipendije za akademsku godinu 2022./2023.

25.05.2022.

Objavljen je natječaj za CEEPUS mobilnost studenata u akademskoj godini 2019./2020  za  zimski i ljetni semestar.

U okviru ovog natječaja našim studentima dostupne su slijedeće stipendije:

1.      BOKU, Beč -  4 mjeseca ( 1 student)

2.     TU Graz, - 4 mjeseca (1 student)

Rok za prijavu materjala je 03. 06. 2022. , a  studenti trebaju dostaviti ispis ocjena svih do sada položenih predmeta ( sa preddiplomskog i diplomskog studija)  te CV sa mail adresom. Mole se studenti da naznače koji su im prioriteti.

Ukoliko bude dodatnih mjeseci, natječaj će biti ponovno objavljen za te mjesece.

Za sve dodatne informacije studenti se mogu obratiti direktno profesoru Vladimiru Mrši u Zavodu za kemiju i biokemiju, Laboratorij za biokemiju VI. Kat

Mole se svi zainteresirani studenti da svoje prijave dostave u Ured za međunarodnu suradnju Fakulteta gospođi Korani Jelavić do petka  03. 06. 2022.  do 14. 00 sati.

Više o CEEPUS stipendijama može se pročitati na stranicama CEEPUS-a:

www. ceepus.info

{* *}