ESN Zagreb prima nove članove!

30.08.2021.

Erasmus Student Network (ESN) Zagreb, podružnica najveće europske studentske organizacije koja za cilj ima promicati mobilnost, internacionalnim studentima pomoći pri snalaženju i socijalizaciji u novoj okolini  putem stvaranja sadržaja na lokalnoj razini, a lokalnim studentima pružiti mogućnost razvijanja brojnih vještina.

U Zagrebu, ESN promiče mobilnost već punih 10 godina te vas ovim mailom obaviještavamo kako i ove godine primamo nove članove!

Volontiranjem u ESN-u Zagreb naši članovi imaju priliku ostvariti nova poznanstva, steći brojna znanja, dobiti referencu za životopis i razviti se u osobnom i profesionalnom smislu, a sve to, naravno, dolazi uz poticajnu okolinu i zabavu!

Zainteresirani studenti imaju priliku birati dva tima između njih šest: Social Inclusion, Sport, Party, Public Relations, Intercultural Exchange i Travel. Priključivanjem jednom ili dva tima zainteresirani studenti imaju priliku organizirati događaje za strane studente kojima mogu pomoći skupinama u nepovoljnom položaju, promicati zdrav način života, kreirati tematskeevente, naučiti kako se gradi i promovira događaj, poticati na upoznavanje drugih kultura te razviti vještine organizacije i putovanja.

Prijave su otvorene do 2. rujna u 23:59h putem linka, a u prilogu niže Vam šaljem video, priopćenje i Facebook naslovnicu. U videu i priopćenju naši članovi govore o tome što je ESN Zagreb, zašto se isplati volontirati kod nas, ali i koje su to vještine koje svaki član usvoji, a mogu im pomoći na budućem radnom mjestu! Nadam se kako možete objaviti članak i video na Vašim stranicama i društvenim mrežama te na taj način potaknuti studente na rad u internacionalnom i dinamičnom okruženju!

ESN Zagreb.mp4

{* *}