27 svi, 2020.

Objavljen je natječaj za CEEPUS mobilnost studenata u akademskoj godini 2020./2021  za  zimski i ljetni semestar.

22 svi, 2020.

Poštovane kolegice i kolege nastavnici i studenti, Zadovoljstvo mi je podijeliti s vama informaciju  da je javno dostupno Izvješće radne skupine SAPEA pod nazivom "Towards a Sustainable Food System” u čijoj je izradi sudjelovala i prof. dr. sc. Verica Dragović-Uzelac ispred Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta.

20 svi, 2020.

Dear colleagues,

certainly you have seen astronaut’s life in space whether it was a real video footage or a movie adaptation. But have you ever wondered what and how do astronauts eat while in a zero gravity environment? Do they have any food choices or how much food they have available?

19 svi, 2020.

Objavljen  je 1. krug Natječaja za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse Erasmus+ (KA103) za akademsku godinu 2020./21.

15 svi, 2020.

Zadovoljstvo nam je obavijestiti Vas da je Zakladna uprava Zaklade Ivan Bulić 21.4.2020. godine donijela odluku o raspisivanju Natječaja Zaklade Ivan Bulić za dodjelu nagrada, priznanja, potpora i stipendija za akademsku godinu 2020./2021.

12 svi, 2020.

Na Erasmus+ natječaju 2019. godine u području visokoga obrazovanja Agencija za mobilnost i programe Europske unije sufinancirala je osam projekata strateških partnerstava u ukupnom iznosu od gotovo dva milijuna eura odnosno 14,5 milijuna kuna. Sastavnice Sveučilišta u Zagrebu uvelike sudjeluju kao nositelji / koordinatori triju inovativnih projekata koja nude konkretna rješenja i usklađeni su s potrebama tržišta rada. Jedna od tih sastavnica je Prehrambeno-biotehnološki fakultet s projektom mathSTEM.

7 svi, 2020.

Poštovane kolegice i kolege,
Zadovoljstvo mi je obavijestiti vas o rezultatima Erasmus+ SMS natječaja za 2020./21. za koji se prijavilo 9 studenata Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta.

6 svi, 2020.

Poštovani,

obraćam vam se u ime udruge IAESTE, naime, za studente vašeg fakulteta smo izdvojili dvije zanimljive prakse u inozemstvu .

4 svi, 2020.

Poštovani,

ove godine će se EDEN konferencija održati online od 21. do 24. lipnja 2020. Mogućnost za prijavu radova je još otvorena, a kotizacije će simbolične. Više o konferenciji i načinu prijave radova pročitajte u nastavku.

17 tra, 2020.

Poštovani studenti i studentice,

sa zadovoljstvom vas pozivamo da se prijavite na jedinstveni edukacijski program za studente diplomskih studija, RACE 2020 - The Raw and Circular Economy Expedition, u organizaciji EIT RawMaterials, koji će se ove godine održati u digitalnom obliku.