18 ožu, 2021.

Poštovani,

pozivamo  studente da sudjeluju u radionicima o crowdfundingu koje će se održati u:

10 ožu, 2021.

Mole se svi studenti studija Molekularne biotehnologije zainteresirani za studiranje na združenom studiju sa Sveučilištem u Orleansu da dostave u Ured za međunarodnu suradnju Fakulteta sljedeće dokumente:

10 ožu, 2021.

Započele su prijave eSTUDENTovog najzdravijeg projekta

10 ožu, 2021.

Objavljen Erasmus natječaj + studijski boravak samo za zimski semestar ak. god. 2021./22.

9 ožu, 2021.

International Master’s Degree In Agricultural Sciences (IMAS)

8 ožu, 2021.

Udruga AIESEC Hrvatska je ogranak najveće studentske organizacije koja djeluje u 124 države i teritorija, a u Hrvatskoj postoji od 1953. godine s područnim uredima u Zagrebu, Osijeku, Splitu i Varaždinu.

3 ožu, 2021.

Konferencija „Žene u poljoprivredi“ koja će se održati online 12.03., od 13h do 17h na svim našim društvenim mrežama (youtube, facebook, linkedin).
Namijenjena je svima povezanima uz agro svijet, svim uzrastima i svima koje zanima tematika poljoprivrede.

3 ožu, 2021.

U tijeku je Mjesec frankofonije 2021 u kojem će Sveučilište u Zagrebu sudjelovati kroz seminar „Naše ideje za francuski u Hrvatskoj" koji će se održati u virtualnom obliku u četvrtak, 4. ožujka od 14 sati. Seminar je moguće pratiti putem poveznice: https://us02web.zoom.us/j/88035166147?pwd=cTlZLzBUVkxjendkd0FnZzNsYUZsdz09. Program seminara je dostupan u privitku.

2 ožu, 2021.

U želji da mladim talentima pružimo priliku u ostvarivanju njihovog profesionalnog razvoja, ovaj tjedan krenuli smo s kampanjom za novi krug Franck StartUp programa s pozivom za primanje pripravnika na dvogodišnje usavršavanje i stjecanje vrijednog radnog iskustva iz područja ekonomije i marketinga, prehrambene tehnologije odnosno istraživanja i razvoja proizvoda, lanca opskrbe koje podrazumijeva održavanje i upravljaje tehničkim sustavima i infrastrukturom te prodaje i administracije.