14 pro, 2018.

U priručniku Alpsko skijanje koji je namijenjen svima onima koji žele naučiti skijati ili usavršiti svoje skijaško znanje, te učiteljima i trenerima sportova na snijegu, nalazi se poglavlje Prehrana za skijanje i daskanje.

27 stu, 2018.

Heineken je otvorio prijave za internacionalni pripravnički program - 2019 HEINEKEN International Graduate Programme

26 stu, 2018.

PBF na 23. Smotri Sveučilišta u Zagrebu osvojio priznanje za najoriginalnije predstavljanje

23 stu, 2018.

U sklopu Međunarodnog kongresa nutricionista mladi znanstvenici s Prehrambeno - biotehnološkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu dobili su stipendiju kompanije Nestlé

23 stu, 2018.

Buduće brucoše na fakultete mame pitoni, fritule, bolidi...

Do sutra se može posjetiti Smotra Sveučilišta u Studentskom centru, na kojoj se predstavlja 80-ak obrazovnih ustanova

21 stu, 2018.

za upis studenata na poslijediplomski sveučilišni (doktorski) studij i poslijediplomske specijalističke studije u akademskoj godini 2018./2019.

21 stu, 2018.

Objavljen je novi Zakon o zdravstvenoj zaštiti

15 stu, 2018.

Poštovani kolege i kolegice,
objavili smo novi natječaj za dodjelu 2 jednomječne stipendije za financiranje istraživačkog boravaka na Sveučilištu u Beču u 2019. godini (doktorandi i postdoktorandi).

12 stu, 2018.

Studentica Edukacijske rehabilitacije Sveučilišta u Mostaru, Lora Jukić, molbi da joj pomognemo u pisanju rada na temu Mentalno zdravlje studenata s invaliditetom radi sudjelovanja na simpoziju Upoznaj me - mentalno zdravlje studenata.

5 stu, 2018.

Danas su otvoreni natječaji za dodjelu Stipendije Grada Zagreba studentima s invaliditetom te studentima s invaliditetom poslijediplomskih studija.