12 ožu, 2020.

Na temelju preporuka Kriznog stožera Sveučilišta u Zagrebu sa sjednice održane 11. ožujka 2020., u prilogu je Uputa sastavnicama Sveučilišta u Zagrebu o postupanju vezano uz epidemiološku situaciju vezanu za COVID 19.

26 velj, 2020.

U prilogu dostavljamo Preporuku postupanja za Sveučilište u Zagrebu kod studenata koji dolaze iz stranih zemalja Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo.

24 velj, 2020.

Sveučilišni kolegij

VRŠNJAČKA POTPORA STUDENTIMA S INVALIDITETOM

11 velj, 2020.

Poštovani kolegice i kolege, dragi prijatelji,

iznimna mi je čast i zadovoljstvo pozvati Vas ispred Organizacijskog i Znanstvenog odbora na sudjelovanje na Trećem međunarodnom Kongresu o sigurnosti i kvaliteti hrane “Hrana, zdravlje i klimatske promjene”, koji ponovno organiziramo u Opatiji, od 10. do 13. studenoga 2020. godine.

6 velj, 2020.

Poštovani,

želimo Vas obavijestiti o jedinstvenom događaju naziva Future Factory, prvom takve vrste u Hrvatskoj, koji će se održati 05. lipnja 2020. u Zagrebu.

23 sij, 2020.

U utorak, 14. siječnja 2020. godine, dekanica Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta, prof. dr. sc. Jadranka Frece, potpisala je u ime Fakulteta Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za projekt Integrirani sustav uzgoja alternativnih vrsta školjkaša u uvjetima klimatskih promjena.

13 sij, 2020.

Centar za strane jezike Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu provodi grupna testiranja stranog jezika u svrhu izdavanja potvrda potrebnih za prijavu na natječaje za Erasmus+ razine B2 i C1 prema ZEROJ-u.

11 pro, 2019.

Odlične vijesti o nastupu studentice predmeta Menadžment, Mihaele Gulin,  kao  člana multidisciplinarnog tima AS, kojeg čine studenti Ekonomije, Medicine i FER-a, na finalu Danu inovacija  u Parizu!

2 pro, 2019.

Poštovani studenti,

obavještavamo Vas da je Ured za studente s invaliditetom Sveučilišta u Zagrebu preseljen na novu lokaciju

2 pro, 2019.

Prof. dr. sc. Vlatka Petravić Tominac imenovana je  koordinatoricom za studente s invaliditetom na Prehrambeno-biotehnološkom fakultetu.