Deveti međunarodni kongres prehrambenih tehnologa, biotehnologa i nutricionista

17.04.2018.

U organizaciji Hrvatskog društva prehrambenih tehnologa, biotehnologa i nutricionista i Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, u Zagrebu će se od 3.-5. listopada 2018. održati 9. međunarodni kongres prehrambenih tehnologa, biotehnologa i nutricionista.

Suorganizatori kongresa su  European  Federation  of  Food  Science  and Technology (EFFoST), International Union of Food Science and Technology (IUFoST), Akademija  tehničkih znanosti Hrvatske,  te Hrvatsko društvo za biotehnologiju.

Moto kongresa je "Integrating new approaches to produce safe, nutritious and sustainable food", a na kongresu će se putem plenarnih predavanja, usmenih i poster priopćenja predstaviti najnovija znanstvena i stručna dostignuća i aktivnosti iz područja prehrambene tehnologije, biotehnologije i nutricionizma.

Više o kongresu na: http://www.pbn2018congress.com