Iskustvo zlata vrijedi 2020.

05.03.2020.

Poslovni dnevnik već osmu godinu za redom provodi projekt „Iskustvo zlata vrijedi“ u kojem studentima s invaliditetom i studentima slabijega materijalnog statusa omogućujemo praksu u hrvatskim kompanijama, partnerima projekta.

Do sada je kroz projekt omogućena radna praksa za više od 100 studenata s invaliditetom te studenata slabijega materijalnog statusa. Ponosno ističemo da je više od 10 studenata, nakon odrađene prakse, dobilo i stalan posao u istoj tvrtki.

Na taj način proširuje se svijest u poslovnoj i široj zajednici te se problematizira pitanje zapošljavanja onih koji do posla zbog osobnih razloga i drugih okolnosti teže dolaze. Poslovni dnevnik i ove godine želi svima kojima život nije pružio jednaku startnu poziciju pomoći da se lakše uključe na tržište rada te jednog dana ravnopravno sudjeluju u tržišnoj utakmici.

Više o projektu >>>

• Zainteresirani studenti se za sudjelovanje mogu prijaviti ispunjavanjem prijavnice najkasnije do 25. ožujka 2020.

Za više informacija nazovite 01/ 6300 743 ili pošaljite poruku na iskustvozlatavrijedi@poslovni.hr.