Studenti PBF-a ostavili odličan dojam i osvojili 100 digitalnih pretplata na tjednik Lider!

05.02.2019.

Kada su prošle godine novinari tjednika Lider pratili okrugli stol Menadžerske mudrosti koji su organizirali studenti kolegija Menadžment, Lider je odlučio dodijeliti e-pretplatu vođama 15 studentskih timova i biblioteci fakulteta.

Upravo smo dobili obavijest iz tjednika Lidera da je nakon nedavno održanog Okruglog stola, na kojem su sudjelovali menadžeri iz Amelie, Annapurne, Salvusa i Šaframa, Podravka, koja putem svoje službe za ljudske resurse prati stranice Studentskog Lider kluba, izrazila želju da sponzorira digitalnom pretplatom na tjednik Lider 100-njak studenata PBF-a.

To praktički znači da će gotovi svi studenti 5. godine svih studija koji slušaju Menadžment moći pratiti aktualne vijesti iz domaćeg i međunarodnog  gospodarstva.  A ako se od nekog može naučiti o stanju u mikro i makro ekonomiji, teoriji i svakodnevnoj praksi, Lider je prava adresa.

Zahvaljujemo Podravci na ovoj hvalevrijednoj gesti, Lideru na podršci i studentima što su osvojili svojom predanošću i žarom.

Lider, 25.01.19., str.46, PbioF