Uvodni sat za studente I. godine preddiplomskih studija

15.09.2021.

Poštovani studenti I. godine preddiplomskih studija,

dragi brucoši

pozivamo vas na Uvodni sat  koji će se održati u petak,

17. rujna 2021. u velikoj predavaonici (VP)

Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta Sveučilišta u

Zagrebu s početkom u 12 h.

Svrha i sadržaj uvodnog sata su da vas pozdravimo, čestitamo na ulasku u akademsku zajednicu te prenesemo najvažnije informacije i upute vezane za studiranje na PBF-u.

Na uvodnom satu obratit će vam se nova prodekanica za nastavu PBF-a prof. dr. sc. Ana Vukelić, voditelji preddiplomskih studija (prof. dr. sc. Dubravka Škevin-studij PT i prof. dr. sc. Zvonimir Šatalić-studij N), nositelji predmeta na I. godini studija, koordinatorica za studente s invaliditetom prof. dr. sc. Vlatka Petravić, satničarka Jasna Barišić, voditeljica Studentske referade Vesna Deković i dr.

U tzv. neslužbenom dijelu dobit ćete informacije o uslugama i ulozi Sveučilišnog računskog centra (SRCE), i na kraju praktične informacije i savjete od predstavnika Studentskog zbora PBF-a, studentske udruge Probion i Studentke pivarske udruge PBF-a.

Početak nastave u zimskom semestru ak. god 2021./2021. za I. godinu preddiplomskih studija je 20. rujna 2021., a ostale važne datume možete vidjeti u akademskom kalendaru PBF-a dostupnom na poveznici Akademski kalendar 2021_2022

S obzirom na trenutno važeće preporuke za održavanje nastave na visokim učilištima u razdoblju pandemije bolesti COVID-19 studentima nije dozvoljeno dolaziti u prostore Fakulteta s povišenom tjelesnom temperaturu ni dišnim i/ili drugim simptomima zaraznih bolesti.

Studenti prije dolaska na Fakultet trebaju izmjeriti tjelesnu temperaturu, a tijekom boravka na Fakultetu nositi zaštitnu masku.

Veselimo se zajedničkom susretu i srdačno vas pozdravljamo.

Prof. dr. sc. Višnja Gaurina Srček-prodekanica za nastavu