Obavijest o provedenom postupku javnog natječaja i odabranom kandidatu za radno mjesto poslijedoktoranda Blanka Ljubas

Temeljem javnog natječaja objavljenog na mrežnoj stranici Fakulteta 12. listopada 2020. godine,  Hrvatskom zavodu za zapošljavanje i u Narodnim novinama (br. 111/2020) dana 14. listopada 2020. godine, za izbor na radno mjesto poslijedoktoranda na projektu Hrvatske zaklade za znanost: ,,Održiva proizvodnja biokemikalija iz sekundarnih lignoceluloznih sirovina“ u Laboratoriju za biokemijsko inženjerstvo, industrijsku mikrobiologiju i tehnologiju slada i piva u sastavu Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta, izabrana  je Blanka Ljubas.

Životopis izabrane kandidatkinje sa relevantnim podatcima za zapošljavanje nalazi se u privitku.

Sken_055.pdf 906,76 kB