Poziv studentima za prijavu na ECOTROPHELIA HRVATSKA 2019.

18.02.2019.

Dragi studenti,

izuzetna nam je čast i zadovoljstvo obavijestiti Vas da su otvorene prijave za 6. nacionalno natjecanje timova sastavljenih od studenata preddiplomskih i/ili diplomskih studija Sveučilišta u Republici Hrvatskoj u kreiranju eko-inovativnih prehrambenih proizvoda- ECOTROPHELIA Hrvatska 2019.

Budući da se potiče multidisciplinarnost timova i sinergija znanja iz različitih područja prehrambene tehnologije, biotehnologije, nutricionizma, agronomije, medicine, farmacije, ekonomije, grafičkog dizajna, marketinga,... nadamo se prijavi velikog broja kreativnih timova s inovativnim proizvodima!

Za sudjelovanje na ovogodišnjem natjecanju, potrebno je prijaviti svoj tim najkasnije do 10. travnja 2019. godine na e-mail adresu hdpbn@pbf.hr.

U prijavi s naznakom „ECOTROPHELIA HRVATSKA 2019“ potrebno je navesti radni naziv proizvoda, kategoriju proizvoda i popis članova tima te naziv matičnog Fakulteta, odnosno Sveučilišta. Naziv proizvoda i popis članova tima ne moraju biti konačni.

Ecotrophelia plakat

• Nemate okupljeni tim, a imate ideju i/ili želju da svojim angažmanom doprineste kvaliteti i pobjedi nekog tima?

Nema odustajanja!

Sve dodatne informacije možete pronaći na facebook stranici natjecanja Ecotrophelia Hrvatska.

U nadi da ćete se odazvati u što većem broju

najsrdačnije Vas pozdravljamo,

Organizacijski odbor Ecotrophelia Hrvatska