Natječaj za Dukatovu stipendiju program I2FA

09.11.2015.

Želite li karijeru u mliječnoj industriji?

Dukat raspisuje natječaj za dodjelu međunarodne stipendije za poslijediplomske studije I2FA

Dukat, vodeća mljekara u Hrvatskoj, poziva sve zainteresirane kandidate da se prijave na Natječaj za dodjelu međunarodne stipendije za dvogodišnji poslijediplomski studij iz područja mliječne industrije, koji se provodi na Visokoj poljoprivrednoj školi (L'Ecole Supérieure d'Agriculture - ESA), u francuskom gradu Angersu.

Program se sastoji od poslijediplomskog studija na ESA-i te stjecanja praktičnih znanja i vještina stažiranjem u vodećim europskim proizvodnim pogonima Lactalis Grupe.

Nakon završenog poslijediplomskog studija kandidati imaju mogućnost započeti karijeru u Dukatu.

Uvjeti:

• posjedujete diplomu Prehrambeno-biotehnološkog, Agronomskog, Veterinarskog ili Prirodoslovno-matematičkog fakulteta (s naglaskom na prehrambenu tehnologiju, stočarstvo i mikrobiologiju)
  • spremni ste na preseljenje u Francusku na 2 godine, s početkom u ožujku 2016.
  • imat ćete manje od 26 godina zaključno s 1. rujnom 2016.
  • imate napredno znanje engleskog jezika (stupanj B2)
  • zainteresirani ste za rad u industrijskom sektoru
  • mobilni ste, ambiciozni i marljivi
  • želite naučiti francuski jezik (napomena: nije potrebno predznanje)
  • želite započeti karijeru u mliječnoj industriji

Online prijavahttp://olage.groupe-esa.com – kliknite na I²FA program: Engineer-Master’s Degree - Sandwich Course : Company Sponsored

Rok prijave: 06. prosinca 2015.

Za više informacija molimo Vas posjetite internetske stranice www.dukat.hrwww.groupe-esa.com ili kontaktirate Dukatov odjel Ljudskih potencijala na stipendije@dukat.hr.