Studentska pivarska udruga u potrazi za novim članovima

22.03.2021.

Studentska pivarska udruga novoosnovana je studentska udruga na Prehrambeno-biotehnološkom fakultetu.

Ideja udruge je promovirati tehnologiju piva i pivsku kulturu među studentima Sveučilišta i dodatno se educirati kroz razne aktivnosti poput radionica kuhanja piva, predavanja, seminare, kao i posjećivati razne pivske događaje i surađivati s pivskom industrijom.

Sve to kako bi unaprijedili svoje vještine, stekli nova poznanstva, stvorili nove prilike za budućnost i, naravno - spojili teorijsko znanje s praktičnim, te ugodno s korisnim.

U potrazi smo za novim članovima, pa pozivamo sve one koji žele proširiti svoje znanje o tehnologiji piva, upoznati kolege sa svog i drugih fakulteta sličnih interesa, posjećivati pivovare, a možda se i okušati u proizvodnji vlastitog piva - izdvojite nekoliko minuta svoga vremena i ispunite prijavnicu (https://forms.gle/QK5HgWri6VAM44yh8) najkasnije do 26. ožujka.

Za sva dodatna pitanja stojimo na raspolaganju putem naše Facebook i Instagram stranice, te e-maila (spupbf@gmail.com).

Sretno!

SPU