Vijesti i najave

16 sij, 2018.

U ponedjeljak, 15. siječnja 2018. godine, objavljene su pomaknute rang-liste studenata koji su ostvarili pravo na STEM stipendiju.

12 sij, 2018.

ESA is an agricultural HEI which delivers degrees at several levels  from two year technical diplomas through to the  5 year ingéneiur degree ( equivalent of a MSc) and we also have doctoral students who undertake research in one of  our 5 research labs.

12 sij, 2018.

Objavljen je natječaj za CEEPUS mobilnost studenata u akademskoj godini 2017./2018. za ljetni semestar.

22 pro, 2017.

Studenti kolegija Menadžment su analizom financijskih pokazatelja poslovanja odabrali ona najbolja poduzeća i pozvala njihove menadžere da „podijele tajnu uspjeha“ sa svim studentima!

7 pro, 2017.

POZIV za obavljanje poslova pomoći studentima s invaliditetom u studentskome domu

27 stu, 2017.

Zadovoljstvo nam je najaviti program 5. kongresa Hrvatskog društva za kliničku prehranu, koji će se održati 8. i 9. prosinca u knjižnici Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti.

21 stu, 2017.

Cijenjene kolegice i kolege,

zadovoljstvo nam je obavijestiti Vas o Trećoj međunarodnoj znanstveno-stručnoj konferenciji "Natural Resources, Green Technology and Sustainable Development –GREEN/3".

20 stu, 2017.

Natječaj za stjecanje akademskog stupnja doktor/doktorica znanosti (6 semestara) iz područja biotehničkih znanosti, iz znanstvenih polja biotehnologije, prehrambene tehnologije i nutricionizma:

1. studij BIOTEHNOLOGIJA I BIOPROCESNO INŽENJERSTVO, PREHRAMBENA TEHNOLOGIJA I NUTRICIONIZAM

Za stjecanje akademskog naziva sveučilišni specijalist/sveučilišna specijalistica (3 semestra):

1. studij KVALITETA I SIGURNOST HRANE,
2. studij UPRAVLJANJE HRANOM.

20 stu, 2017.

U privitku vam dostavljamo elektronički plakat s programom predavanja i prezentacija koje će se pod nazivom "Najbolje sa Sveučilišta"  u okviru Smotre Sveučilišta u Zagrebu od 23. do 25. studenoga 2017. održavati u Kino-dvorani Studentskoga centra.

17 stu, 2017.

Zadovoljstvo nam je obavijestiti Vas da će se promocija magistara inženjera i magistara našega Fakulteta održati 9. prosinca 2017. (subota) u Velikoj predavaonici Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, Pierottijeva 6.