GREEN2018

21.11.2017.

Cijenjene kolegice i kolege,

zadovoljstvo nam je obavijestiti Vas o Trećoj međunarodnoj znanstveno-stručnoj konferenciji "Natural Resources, Green Technology and Sustainable Development –GREEN/3".

Konferencija će se održati od 05. - 08. lipnja 2018. godine u Zagrebu u hotelu Panorama u organizaciji Hrvatskog šumarskog instituta, Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta, Šumarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, Instituta za jadranske kulture i melioraciju krša, Hrvatskog društva za biotehnologiju te Akademije šumarskih znanosti  te pod pokroviteljstvom  međunarodnih organizacija International Union of Forest Research Organizations (IUFRO), European Forest Institute (EFI) i European Biotechnology Thematic Network Association (EBTNA).  Uspješno organizirana konferencija GREEN2014, GREEN2016 potaknula nas je da ponovno okupimo znanstvenike i stručnjake kao bi izmijenila nova znanja i iskustva iz ovog područja.

InvitationGREEN2018

Detaljnije informacije o konferenciji možete pronaći  na web stranici konferencije  GREEN2018

Molimo Vas da ovu obavijest proslijedite zainteresiranim kolegama.

Radujemo se vašem dolasku!

Organizacijski odbor