Mentorski sustav za studente I. i II. godine preddiplomskih studija za ak. god. 2017./2018.

13.09.2017.

Poštovani studenti I. i II. godine preddiplomskih studija, popis dodijeljenih Vam mentora je dostupan na mrežnim stranicama pod Studenti/Mentorski sustav.

Obavezno se javite svom mentoru radi dogovora prvih konzultacija.

Dragi brucoši, pored svog mentora nastavnika, imate dodijeljenog i mentora studenta. Popis je dostupan na stranicama pod Studenti/Mentorski sustav.

Studenti II. godine su dobili novog mentora kojeg zadržavaju do kraja preddiplomskog odnosno diplomskog studija.

Mentoru se javite zbog pitanja u vezi studiranja (posebno studenti I. godine), teme završnog ili diplomskog rada, mogućnosti izvannastavnih aktivnosti i uključivanja u znanstveno-istraživački rad, itd. Priredite za konzultacije izvještaj o (ne)položenim ispitima.