Obavijest o Uvodnom satu

11.09.2017.

Dragi brucoši,

pozivam Vas na svečani prijem studenata koji u ak. god. 2017./2018. kreću s I. godinom preddiplomskih studija (dolazak je obavezan).

Uvodni sat će se održati u petak 15. rujna 2017. u Velikoj predavaonici (VP) s početkom u 12 h.

Obratiti će vam se dekan Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Damir Ježek, zatim voditelji preddiplomskih studija (prof. dr. sc. Karin Kovačević Ganić – PT, prof. dr. sc. Srđan Novak i prof. dr. sc. Jagoda Šušković – BT, izv. prof. dr. sc. Zvonimir Šatalić – N), nositelji predmeta I. godine, voditeljica Ureda za studente g. Vesna Deković, prodekan za međunarodnu suradnju  izv. prof. dr. sc. Antonio Starčević, Valter Ilić, univ. spec. oec. ispred Ureda za upravljanje kvalitetom, predstavnici Sveučilišnog računskog centra, predstavnici Studentskog zbora i studentske udruge Probion.

S poštovanjem,

Izv. prof. dr. sc. Zvonimir Šatalić | PhD, Associate Professor