Obavijest studentima Ceepus - Češka

04.04.2017.

Kako su se ponovo otvorile mogućnost dolaznih prijava za Češku unutar i izvan odabranih CEEPUS mreža za tekući semestar, s krajnjim rokom do 30.4.

Podsjećamo kako Nacionalni ured za CEEPUS u Hrvatskoj u potpunosti ili djelomično vraća putne troškove odlaznim CEEPUS stipendistima, po povratku s mobilnosti, prema proceduri dostupnoj ovdje.

Moguće je prijaviti se u svim kategorijama, no obzirom na to da je semestar već započeo, preporučamo prijavu u kategorijama:

„Short Term Student“ – studentska mobilnost u trajanju od 21 dana do 3 mjeseca

„Teacher“ – nastavnička mobilnost u trajanju od 5 – 30 dana

Više o uvjetima stipendija u Češkoj možete naći na www.ceepus.info, klikom na češku zastavu.