Privremeni rezultati rezultati izbora za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu

09.06.2017.

Izborno povjerenstvo Sveučilišta u Zagrebu za provođenje studentskih izbora utvrdilo je privremene ukupne rezultate izbora za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu.

• Privremeni rezultati objavljeni su na oglasnoj ploči u sjedištu Sveučilišta u Zagrebu, na Rektoratu, Trg maršala Tita 14, no, nažalost zbog tehničkih problema nisu  trenutno rezultate objavljeni i na mrežnim stranicama Sveučilišta. Rezultati će biti objavljeni i na mrežnim stranicama Sveučilišta čim stručne službe otklone kvar.
  •  Napomena:  Protiv privremenih rezultata izbora može se podnijeti pisani obrazloženi prigovor u roku od 8 radnih dana od dana objavljivanja privremenih rezultata izbora. O prigovoru odlučuje Povjerenstvo za prigovore Sveučilišta u Zagrebu za provođenje studentskih izbora. Prigovori se podnose na e-mail studentski-izbori@unizg.hr ili na urudžbeni ured Rektorata, Trg maršala Tita 14, Zagreb.