Odlične vijesti o nastupu studenata predmeta Menadžment na Danu inovacija!

11.11.2019.

Uspješan nastup studentica predmeta Menadžment, Mihaele Gulin, Isabele Pehar i Marije Tomić,  na Danu inovacija 7.11.19.  u ZICER-u!

studenti Menadžmenta na EIT, Gulin, Pehar, Tomić, 7.11.19.

8 studentskih timova kreiralo je i prezentiralo svoja rješenja stručnom žiriju koje je prema standardiziranim kriterijima ocijenilo i odabralo tri najbolja tima.

Prvo mjesto osvojio je tim AS s prijedlogom edukacijske platforme Dementy povezujući obitelji osoba s demencijom i volonterskom zajednicom.

Tim AS okupio je studentice i studente diplomskih i poslijediplomskih studija Medicinskog, Prehrambeno-biotehnološkog, Ekonomskog i Fakulteta elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu.

Naša studentica Mihaela Gulin kao članica multidisciplinarnog tima AS putuje na EIT finale u Pariz.

Čestitamo!

Tim As pri proglašenju pobjadnika:

dodjela nagrade iDay, Mihaela Gulin, tim AS, 6157

Više - poveznica na priopćenje za javnost!