Dani doktorata biotehničkog područja 2020.

Poštovani,

pozivamo Vas da svojim prisustvom uveličate zajednički Dan doktorata sastavnica Biotehničkog područja Sveučilišta u Zagrebu koji će se održati  15.-16. listopada 2020. godine na Šumarskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, Svetošimunska cesta 25, 10000, Zagreb, s početkom u 9.00 sati.

Programom su predviđena usmena i poster izlaganja postignuća doktoranada Prehrambeno-biotehnološkog, Agronomskog i Šumarskog fakulteta. iz područja istraživanja u okviru njihovih disertacija.

Sažeci svih prezentacija i kratki životopisi doktoranada biti će objedinjeni u Knjizi sažetaka.

Prijava sudionika do 11. rujna 2020. na mail dcuric@pbf.hr.

Registracija sudionika je na samom događanju od 8.30 do 9.00 sati, bez plaćanja kotizacije.

S poštovanjem,

prof. dr. sc. Duška Ćurić,
voditeljica doktorskog studija Biotehnologija i bioprocesno inženjerstvo, prehrambena tehnologija i nutricionizam

Privitak:

1. Program Dana doktorata Biotehničkog područja 2020.
  2. Predložak za sažetak Dana doktorata Biotehničkog područja 2020.