Obavijest o organizaciji i održavanju Dana doktorata biotehničkog područja 2022.

07.09.2022.

Poštovane kolegice i kolege,

Agronomski fakultet, Fakultet šumarstva i drvne tehnologije i Prehrambeno-biotehnološki fakultet, sastavnice biotehničkog područja Sveučilišta u Zagrebu, zajednički organiziraju od 28. do 29. rujna 2022. godine Dane doktorata biotehničkog područja 2022.

Domaćin ovogodišnjih zajedničkih Dana doktorata biotehničkog područja 2022. je Prehrambeno-biotehnološki fakultet Sveučilišta u Zagrebu koji će ugostiti doktorande, nastavnike doktorskih studija, mentore, studijske savjetnike i sve ostale zainteresirane sudionike, u fizičkoj prisutnosti, na adresi: Zagreb, Pierottijeva 6, Velika predavaonica (od glavnog ulaza lijevo, pa stepenicama iznad kantine). Postoji mogućnost organizacije on-line sudjelovanja ovisno o okolnostima u trenutku održavanja skupa.

Ciljevi su Dana doktorata biotehničkog područja 2022. predstavljanje istraživačkih rezultata studenata doktorskih studija, razmjena iskustava i povezivanje studenata doktorskih studija biotehničkog područja, kao i upoznavanje s raznolikošću znanstvenih tema aktualnih doktorskih radova unutar biotehničkog područja.

Svi studenti doktorskih studija biotehničkog područja, a posebice studenti koji su doktorirali u akad. god. 2021./2022., će na Danima doktorata predstaviti dosadašnja postignuća i rezultate istraživanja u okviru teme svoje disertacije, bilo usmenim izlaganjem dobivenih rezultata ili u obliku poster prezentacije istih, a svi sažetci izlaganja bit će objedinjeni i tiskani u „Zborniku sažetaka Dana doktorata biotehničkog područja 2022.“

S poštovanjem,

Organizacijski odbor Dana doktorata biotehničkog područja 2022.

Sponzori_svi logo 2022