ODRŽANI „Dani doktorata biotehničkog područja 2022.“

30.09.2022.

Na Prehrambeno-biotehnološkom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, održani su „Dani doktorata biotehničkog područja 2022.“ od 28. do 29. rujna 2022. godine, organizirani zajedno sa sastavnicama biotehničkog područja Sveučilišta u Zagrebu, Agronomski fakultet Zagreb i Fakultet šumarstva i drvne tehnologije Zagreb.

Od prošle godine skup je postao dvodnevna manifestacija na kojoj su i ove godine prevladavala usmena izlaganja doktoranada, kako već doktoriranih, tako i onih čija je izrada doktorskog rada u tijeku.

Imali smo prigodu čuti „Priču jedne karijere“ jer je s nama svoja stručna i životna iskustva podijelio prof. dr. sc. Vladimir Mrša s Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Bile su prezentirane i najnovije informacije o mogućnostima mobilnosti za doktorande, kao i znanstvene teme, i uz to vezane aktivnosti, a posebno su predstavljeni Zavodi Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Svim pozvanim predavačima zahvaljujemo što su se odazvali našem pozivu.

Bili su tu i posteri uz koje su doktorandi neformalno razmjenjivali dosadašnja stručna iskustva.

Zahvale upućujemo i sponzorima koji nas podupiru u samoj organizaciji Dana doktorata, a na taj način podržavaju i razvoj naše struke.

Nadamo se da su doktorandi iskoristili ovogodišnje „Dane doktorata biotehničkog područja 2022.“ za upoznavanje i uzajamni poticaj, kako bi lakše prevladali sve izazove koji su pred njima!

Organizacijski odbor „Dana doktorata biotehničkog područja 2022.“

Program Dani doktorata 2022.

Album s fotgrafijama na FB: