Nagrade i priznanja djelatnicima i studentima povodom Dana fakulteta

27.04.2022.

Na Prehrambeno-biotehnološkom fakultetu u Zagrebu, dana 26. travnja 2022., na svečanoj sjednici Fakultetskog vijeća podijeljene su nagrade i priznanja Fakulteta djelatnicima i studentima.

Djelatnici Fakulteta koji su dobili nagrade i priznanja: prof. dr. sc. Nada Vahčić, prof. dr. sc. Anet Režek Jambrak, izv. prof. dr. sc. Martina Bituh, izv. prof. dr. sc. Igor Stuparević, izv. prof. dr. sc. Julije Jakšetić, Ivna Poljanec, mag. ing., Nenad Marđetko, mag. ing., Lidija Drobac, univ. bacc. ing., Iva Grabarić Andonovski, dipl. ing.

Studenti Fakulteta koji su dobili nagrade i priznanja: Roko Rogošić, Filip Jugović, Renata Mavrić, Lucija Leko, Ines Pranjić, Valentina Rožić, Ana Matičević, Danijela Pfeifer.

Čestitamo nagrađenima!

U prilogu možete pogledati fotografije prisutnih nagrađenih djelatnika i studenata te novoizabranih redovitih profesorica u trajnom zvanju: https://drive.google.com/drive/folders/1iKL4OQFBFgBNCM9VdZlmxZtkL3HzRuXG