Sporazum o suradnji Veleučilišta "Marko Marulić" u Kninu sa Sveučilištem u Zagrebu

05.09.2022.

U Kninu je u petak potpisan sporazum o suradnji Sveučilišta u Zagrebu i Veleučilišta Marka Marulića u Kninu. Sporazum su potpisali rektor Damir Boras i dekanica Lovorka Blažević.

Sporazumne strane surađivati će u području visokog obrazovanja kao što je znanstveno-istraživački rad te ostalim oblicima suradnje od zajedničkog interesa.

Potpisivanju sporazuma nazočili su dekanica Lovorka Blažević, v.pred, rektor prof.dr.sc. Damir Boras, potpredsjednica Vlade gđa. Anja Šimpraga, gradonačelnik Grada Knina gdin. Mario Ćaćić, prorektor prof.dr.sc. Miljenko Šimpraga, dekanica Prehrambeno – biotehnološkog fakulteta u Zagrebu prof.dr.sc. Jadranka Frece, prodekan prof.dr.sc. Josip Margaletić Fakultet šumarstva i drvne tehnologije, dr.sc. Tomislav Galović, izv.prof. sa Filozofskog fakulteta u Zagrebu, prodekanica prof.dr.sc. Marija Vrdoljak, prodekanica Anita Pamuković, v.pred. i Ana Marić, spec.spec.oec. predsjednica Upravnog vijeća Veleučilišta „Marko Marulić“ u Kninu.

Članak u: