Obavijest o održavanju 4. međunarodnog Kongresa o sigurnosti i kvaliteti hrane „Jedno zdravlje“

14.07.2022.

Iznimno nam je zadovoljstvo obavijestiti Vas da će se 4. međunarodni kongres o sigurnosti i kvaliteti hrane „Jedno zdravlje“, održati u Dubrovniku, od 09. do 12. studenoga 2022.

Kongres će se održati pod visokim pokroviteljstvom nadležnih tijela i institucija, a organiziraju ga Nastavni zavod za javno zdravstvo “Dr. Andrija Štampar”, Hrvatsko mjeriteljsko društvo i Mreža za kontrolu kvalitete i sigurnosti hrane Jugoistočne Europe (SEEN-FSQC). Suorganizatori su Agronomski fakultet i Prehrambeno-biotehnološki fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Institut za zdravlje i sigurnost hrane Zenica te Institut za javno zdravlje Vojvodine, u suradnji s drugim eminentnim institucijama iz zemlje i inozemstva.