CEEPUS natječaj za studentske stipendije za akademsku godinu 2020./2021.

27.05.2020.

Objavljen je natječaj za CEEPUS mobilnost studenata u akademskoj godini 2020./2021  za  zimski i ljetni semestar.

U okviru ovog natječaja našim studentima dostupne su slijedeće stipendije:

1.       Wroclaw University of Environmental and Life Sciences, Wroclaw - 2 mjeseca (1 student)
  2.      BOKU, Beč -  3 mjeseca ( 1 student)
  3.      Szent Istvan University, Budimpešta - 4 mjeseca (1 student)
  4.      TU Graz, - 3 mjeseca (1 student)
  5.      MCI Innsbruck  - 2 mjeseca (1 student)
  6.      Warsaw University of Life Sciences, 3 mjeseca (1 student)

Rok za prijavu materjala je 08. 06. 2020. , a  studenti trebaju dostaviti ispis ocjena svih do sada položenih predmeta ( sa preddiplomskog i diplomskog studija)  te CV sa mail adresom. Mole se studenti da naznače koji bi im od navedenih destinacija bili 1. i 2. prioritet.

Stipendije u Wroclawu, Budimpešti, Beču i Grazu prioritetno se dodjeljuju našim studentima, a stipendije u Innsbrucku i Varšavi, studentima Agronomskog fakultata. Ako nema zainteresiranih studenata na jednom od fakulteta te stipendije dodjeljuju se drugom fakultetu.

Za sve dodatne informacije studenti se mogu obratiti direktno profesoru Vladimiru Mrši u Zavodu za kemiju i biokemiju, Laboratorij za biokemiju VI. Kat (vmrsa@pbf.hr)

Mole se svi zainteresirani studenti da svoje prijave dostave u Ured za međunarodnu suradnju Fakulteta gospođi Korani Jelavić do ponedeljka 08. 06. 2019.  do 12. 00 sati.

Sastanak prijavljenih studenata održati će se u srijedu, 10. 06. 2019. s početkom u 10,00 sati u  Uredu za međunarodnu suradnju.

Više o CEEPUS stipendijama može se pročitati na stranicama CEEPUS-a: www. ceepus.info