Služba za financijske i računovodstvene poslove

• NATAŠA TUMARA (voditelj službe za financijske i računovodstvene poslove),

Tel: + 385 1 4605 175, Email:  nvrbesic@pbf.hr; racunovodstvo@pbf.hr

• IVANA CEROVEC (kontrolor u računovodstvu),

Tel: + 385 1 4605 171, Email: icerovec@pbf.hr

• MARINA MARINOVIĆ (kontrolor, interni naziv: voditelj salda konti kupaca i dobavljača, faktura i deviznog poslovanja),

Tel: + 385 1 4605 171Email: mkljajic@pbf.hr

• JOSIPA ČMAJNE (računovodstveni referent – administrator projekata)

Tel: + 385 1 4605 171, Email: jcmajne@pbf.hr

• ANA ĐIĐA (glavni knjigovođa),

Tel: + 385 1 4605 171, Email:adida@pbf.hr

• MARGARETA TAJS (voditelj evidencije dugotrajne imovine, internog knjigovodstva i likvidature putnih naloga)

Tel: + 385 1 4605 171, Email: mtajs@pbf.hr

Poslovi: organiziraju poslove u računovodstvu za lokacije Zagreb i Zadar, brinu za uredno likvidiranje i knjiženje dokumenata u smislu evidentiranja poslovnih promjena, brinu o dospjeću i plaćanju obveza Fakulteta, izrađuju periodične obračune i završne račune Fakulteta, sastavljaju izvješća s rezultatima poslovanja za potrebe Fakulteta i vanjskih korisnika tih informacija (Državna revizija,nadležno Ministarstvo, FINA, Državni zavod za statistiku i sl.), kontroliraju ispravnost dokumenata primljenih na knjiženje u knjigovodstvu, knjiže poslovne promjene, obavljaju gotovinske i bezgotovinske uplate i isplate u skladu i prema potrebama poslovanja Fakulteta, vode knjigu blagajne – blagajnički izvještaj, obavljaju sve poslove oko obračuna plaća i drugih isplata radnicima (autorski honorari, ugovori o radu i sl.), vode evidenciju i sastavljaju izvještaje za sve isplate radnicima, otvaraju kartice kupaca i dobavljača.