Studenti s invaliditetom na PBF-u

18 ruj, 2020.

Kolegij „Vršnjačka potpora studentima s invaliditetom“ dostupan je za upis svim studentima koji su upisani na bilo koju sastavnicu (fakultet/akademiju) Sveučilišta u Zagrebu na preddiplomskoj, diplomskoj ili poslijediplomskoj razini studija.

17 ruj, 2020.

Poštovani,  obavještavamo Vas kako još četiri dana traje natječaj za dodjelu stipendija za mlade osobe s invaliditetom.

Proširite vijest kako bi stigla do onih kojima je potrebna!

2 ruj, 2020.

Informacije o mogućnosti korištenja usluge ZET prilagođenog prijevoza za osobe s invaliditetom u akademskoj godini 2020./2021.

2 pro, 2019.

Poštovani studenti,

obavještavamo Vas da je Ured za studente s invaliditetom Sveučilišta u Zagrebu preseljen na novu lokaciju

2 pro, 2019.

Prof. dr. sc. Vlatka Petravić Tominac imenovana je  koordinatoricom za studente s invaliditetom na Prehrambeno-biotehnološkom fakultetu.