Poziv na predstavljanje sveučilišnog izbornog kolegija Vršnjačka potpora studentima s invaliditetom

18.01.2024.

Predstavljanje kolegija Vršnjačka potpora studentima s invaliditetom održat će se u srijedu, 24. 1. 2024. godine, od 19.30  putem platforme Teams.

Ovdje se mogu naći dodatne informacije o sveučilišnom kolegiju Vršnjačka potpora studentima s invaliditetom koji je dostupan za upis svim studentima i studenticama upisanima na bilo koju sastavnicu (fakultet/akademiju) Sveučilišta u Zagrebu na prijediplomskoj, diplomskoj i poslijediplomskoj razini studija:

Dodatne informacije zainteresirani mogu dobiti na vpetrav@pbf.hr i ukoliko bude zainteresiranih studenata, bit ću uz njih kao podrška.

Srdačan pozdrav,

Vlatka Petravić Tominac,
koordinatorica za studente s invaliditetom