Obavijest o izmjenama i dopunama kolegija Vršnjačka potpora studentima s invaliditetom

13.07.2023.

Poštovani,

ovim putem želimo Vas upoznati s izmjenama i dopunama izbornog predmeta Vršnjačka potpora studentima s invaliditetom koji će se izvoditi od ak. god. 2023./2024.

Nositelj predmeta je Sveučilište u Zagrebu, a izvoditelj Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet Sveučilišta u Zagrebu. Nositeljica predmeta je prof. dr. sc. Lelia Kiš-Glavaš, uz brojne izvoditelje.

Podsjećamo, ovaj predmet dostupan je za upis svim studentima koji su upisani na bilo koju sastavnicu Sveučilišta u Zagrebu na preddiplomskoj, diplomskoj ili poslijediplomskoj razini studija. Kolegij će se od ak. god. 2023./2024. izvoditi kroz tri modela, o kojima više možete pročitati u popratnoj obavijesti. Na taj način kolegij će biti dostupan većem broju studenata i osigurat će dugotrajniju potporu studentima s invaliditetom.

VPSSI obavijest za studente izmjene i dopune