CEEPUS natječaj za studentske stipendije za akademsku godinu 2023./2024.

06.06.2023.

Objavljen je natječaj za CEEPUS mobilnost studenata u akademskoj godini 2023./2024. za zimski i ljetni semestar.

Za mrežu „For Safe and Healty Food in Middle-Europe“ u okviru ovog natječaja našim studentima dostupna je sljedeća stipendija:

1. BOKU, Beč – 3 mjeseca, 1 student

S obzirom da je dostupna samo jedna stipendija natječaj će biti otvoren u rujnu 2023. Mole se studenti da se ne prijavljuju za mobilnost prema drugim Sveučilištima jer će biti odbijeni.

Ukoliko se oslobode dodatni mjeseci za mobilnost i bude moguća mobilnost i prema drugim Sveučilištima studenti će biti pravovremeno obavješteni.

Za sve dodatne informacije studenti se mogu obratiti direktno profesoru Igoru Stupareviću u Zavodu za kemiju i biokemiju, Laboratorij za biokemiju VI. Kat.

Više o CEEPUS stipendijama može se pročitati na stranicama CEEPUS-a:

www.ceepus.info

cepus