Obavijest studentima Molekularne biotehnologije

15.04.2024.

Mole se svi studenti studija Molekularne biotehnologije zainteresirani za studiranje na združenom studiju sa Sveučilištem u Orleansu da dostave u Ured za međunarodnu suradnju Fakulteta sljedeće dokumente:

1. CV na hrvatskom (molimo da naglasite jeste li dobitnik Rektorove ili Dekanove nagrade te ako ste sudjelovali na znanstvenom djelu Tehnologijade ili imate objavljene znanstvene ili stručne radove);
  2. motivacijsko pismo na engleskom jeziku;
  3. kopiju dopunske isprave o studiju s preddiplomskog studija;
  4. prijepis ocjena s diplomskog studija.

Rok prijave je utorak 29.04.2024 godine do 12.00 sati.

Rang lista će se utvrditi temeljem prosjeka ocjena svih položenih ispita na preddiplomskom i diplomskom studiju koji će se uvećati za 0,3 dobitnicima Rektorove nagrade, 0,1 dobitnicima Dekanove nagrade i 0,05 sudionicima znanstvenog dijela Tehnologijade.

Također objavljeni znanstveni i stručni radovi uvećati će prosječnu ocjenu za 0,1 bod.
Svaki student može dobiti samo jedno uvećanje po kategoriji.