EIT Food RIS Fellowships & EIT Food RIS Talents

25.03.2021.

RIS Fellowships i Talents programi su namijenjeni studentima diplomskih studija i diplomiranim studentima, kao i studentima doktorskih studija i poslijedoktorandima.

Svake godine zainteresirani, iz različitih  obrazovnih područja, imaju priliku osvojiti jedinstveni pripravnički staž u vodećim europskim tvrtkama iz poljoprivredno-prehrambenog sektora.

Pripravnički staž moguće je odraditi u velikim tvrtkama kao što su Maspex, Puratos, Grupo AN ili manjim start-up tvrtkama kao što su Napiferyn Biotech, Agricolus, Foodpairing i mnoge druge.

Stažiranje može trajati od 3 do 6 mjeseci, a tijekom stažiranja sudionici primaju mjesečnu financijsku potporu u iznosu od 650 do 1350 eura za RIS Fellowships te 850 do 1800 eura za RIS Talents.

Detaljnije informacije o aktivnostima i uvjetima prijave možete pronaći u cjelokupnom pozivu koji se nalazi u privitku ili na službenoj internet stranici programa

Poziv_FINAL

Poziv_FINAL.pdf 190,58 kB