23.11.2022.

U edukacijskom centru jedne od naših najjačih tvtki u sektoru jakih alkoholnih pića, Badel 1862, održana su tri degustacijska ocjenjivanja (28.04., 27.09. i 16.11.2022) u svrhu razvoja novih proizvoda.

Uz ugledne stručnjake iz proizvođačkog i ugostiteljskog dijela sektora na ocjenjivanjima je sudjelovao i mali tim profesora i studenata Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta – studentice Petra Subotić i Lucija Matijašević, te nastavnici na kolegiju „Proizvodnja jakih alkoholnih pića“ - asistentica Karla Hanousek Čiča i profesori Jasna Mrvčić i Damir Stanzer.

Galerija Tim PBF-a na degustaciji razvoja novih proizvoda jakih alkoholnih pića – BADEL 1862