Obavijest o provedenom postupku javnog natječaja i odabranom kandidatu radno mjesto čistačica u Centru za kontrolu namirnica – Natalija Horvatić

Obavijest o provedenom postupku javnog natječaja i odabranom kandidatu radno mjesto IV. vrste: namještenik; internog naziva: čistačica u Centru za kontrolu namirnica u sastavu Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta, na određeno vrijeme od jedne (1) godine u punom radnom vremenu, uz obvezan probni rad u trajanju od dva (2) mjeseca – Natalija Horvatić.

Temeljem javnog natječaja objavljenog na mrežnoj stranici Fakulteta i  Hrvatskom zavodu za zapošljavanje za izbor na  radno mjesto IV. vrste: namještenik; internog naziva: čistačica u Centru za kontrolu namirnica u sastavu Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta, na određeno vrijeme od jedne (1) godine u punom radnom vremenu, uz obvezan probni rad u trajanju od dva (2) mjeseca izabrana je Natalija Horvatić.