Obavijest o provedenom postupku javnog natječaja i odabranom kandidatu radno mjesto spremačica – Marijana Turčić

Obavijest o provedenom postupku javnog natječaja i odabranom kandidatu radno mjesto IV. vrste: namještenik; internog naziva: internog naziva: spremačica u Jedinici za opće poslove u Službi za tehničko održavanje Sveučilišta u Zagrebu Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta, na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu – Marijana Turčić.

Temeljem javnog natječaja objavljenog na mrežnoj stranici Fakulteta i  Hrvatskom zavodu za zapošljavanje za izbor na  radno mjesto IV. vrste: namještenik; internog naziva: spremačica u Jedinici za opće poslove u Službi za tehničko održavanje Sveučilišta u Zagrebu Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta, na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu izabrana je Marijana Turčić.“