Obavijest o provedenom postupku javnog natječaja i odabranom kandidatu radno mjesto Tehnički suradnik na poslovima uzorkovanja u Centru za kontrolu namirnica - Anamarija Pintarić

Obavijest o provedenom postupku javnog natječaja i odabranom kandidatu radno mjesto III. vrste: kontrolor; internog naziva: Tehnički suradnik na poslovima uzorkovanja u Centru za kontrolu namirnica u sastavu Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta, na određeno vrijeme od jedne (1) godine u punom

radnom vremenu, uz obvezan probni rad u trajanju od dva (2) mjeseca – Anamarija Pintarić.

Temeljem javnog natječaja objavljenog na mrežnoj stranici Fakulteta i  Hrvatskom zavodu za zapošljavanje za izbor na  radno mjesto III. vrste: kontrolor; internog naziva: Tehnički suradnik na poslovima uzorkovanja u Centru za kontrolu namirnica u sastavu Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta, na određeno vrijeme od jedne (1) godine u punom radnom vremenu, uz obvezan probni rad u trajanju od dva (2) mjeseca izabrana je Anamarija Pintarić.