Obavijest o provedenom postupku javnog natječaja i odabranom kandidatu radno mjesto Viši administrator u Centru za kontrolu namirnica – Nikolina Combaj

Obavijest o provedenom postupku javnog natječaja i odabranom kandidatu radno mjesto III. vrste: stručni referent; internog naziva: Viši administrator u Centru za kontrolu namirnica u sastavu Sveučilišta u Zagrebu Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta, na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu – Nikolina Combaj.

Temeljem javnog natječaja objavljenog na mrežnoj stranici Fakulteta i  Hrvatskom zavodu za zapošljavanje za izbor na  radno mjesto III. vrste: stručni referent; internog naziva: Viši administrator u Centru za kontrolu namirnica u sastavu Sveučilišta u Zagrebu Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta, na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu izabrana je Nikolina Combaj.