Obavijest o provedenom postupku javnog natječaja i odabranom kandidatu za radno mjesto Kontrolor – Ivana Cvrlje Kušanić

Obavijest o provedenom postupku javnog natječaja i odabranom kandidatu za radno mjesto – položaj III. vrste: Kontrolor, interni naziv: tehnički suradnik u Odjelu za mikrobiologiju hrane i predmeta opće uporabe u Centru za kontrolu namirnica u sastavu Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta  Ivana Cvrlje Kušanić.

Temeljem javnog natječaja objavljenog na mrežnoj stranici Fakulteta i  Hrvatskom zavodu za zapošljavanje za izbor na  radno mjesto – položaj III. vrste: Kontrolor, interni naziv: tehnički suradnik u Odjelu za mikrobiologiju hrane i predmeta opće uporabe u Centru za kontrolu namirnica u sastavu Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta  izabrana je Ivana Cvrlje Kušanić.