Obavijest o provedenom postupku javnog natječaja i odabranom kandidatu za radno mjesto laborant – Bruno Lovreković

Obavijest o provedenom postupku javnog natječaja i odabranom kandidatu za radno mjesto III. vrste: laborant; internog naziva: laborant u Zavodu za poznavanje i kontrolu sirovina i prehrambenih proizvoda Sveučilišta u Zagrebu Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta, na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu – Bruno Lovreković.

Temeljem javnog natječaja objavljenog na mrežnoj stranici Fakulteta i  Hrvatskom zavodu za zapošljavanje za izbor jednog zaposlenika/zaposlenice na  radno mjesto III. vrste: laborant; internog naziva: laborant u Zavodu za poznavanje i kontrolu sirovina i prehrambenih proizvoda Sveučilišta u Zagrebu Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta, na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu, izabran je Bruno Lovreković.