Obavijest o provedenom postupku javnog natječaja i odabranom kandidatu za radno mjesto pomoćni laborant – Mirela Spivak

Obavijest o provedenom postupku javnog natječaja i odabranom kandidatu za radno mjesto III. vrste; internog naziva: pomoćni laborant u Zavodu za kemiju i biokemiju Sveučilišta u Zagrebu Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta, na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu – Mirela Spivak.

Temeljem javnog natječaja objavljenog na mrežnoj stranici Fakulteta i  Hrvatskom zavodu za zapošljavanje za izbor na  radno mjesto III. vrste; internog naziva: pomoćni laborant u Zavodu za kemiju i biokemiju Sveučilišta u Zagrebu Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta, na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu izabrana je Mirela Spivak.