Obavijest o provedenom postupku javnog natječaja i odabranom kandidatu za radno mjesto spremačica – Dragana Gavrić

Obavijest o provedenom postupku javnog natječaja i odabranom kandidatu za radno mjesto IV. vrste: namještenik; internog naziva: spremačica u Jedinici za opće poslove u Službi za tehničko održavanje Sveučilišta u Zagrebu Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta, na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu– Dragana Gavrić.

Temeljem javnog natječaja objavljenog na mrežnoj stranici Fakulteta i  Hrvatskom zavodu za zapošljavanje za izbor jednog zaposlenika/zaposlenice na  radno mjesto IV. vrste: namještenik; internog naziva: spremačica u Jedinici za opće poslove u Službi za tehničko održavanje Sveučilišta u Zagrebu Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta, na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu, izabrana je Dragana Gavrić“