Obavijest o provedenom postupku javnog natječaja i odabranom kandidatu za radno mjesto spremačica – Senada Kertić

Obavijest o provedenom postupku javnog natječaja i odabranom kandidatu za radno mjesto IV. vrste: namještenik; internog naziva: spremačica u Jedinici za opće poslove u Službi za tehničko održavanje Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu – Senada Kertić.

Temeljem javnog natječaja objavljenog na mrežnoj stranici Fakulteta i  Hrvatskom zavodu za zapošljavanje za izbor na  radno mjesto IV. vrste: namještenik; internog naziva: spremačica u Jedinici za opće poslove u Službi za tehničko održavanje Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu izabrana je Senada Kertić.