Obavijest o provedenom postupku javnog natječaja i odabranom kandidatu za radno mjesto Voditelj ljudskih resursa - Marko Radoš

Temeljem javnog natječaja objavljenog na mrežnoj stranici Fakulteta i  Hrvatskom zavodu za zapošljavanje 29.03.2024. godine, za izbor na radno mjesto rukovoditelj (šef) odsjeka u središnjoj službi  (sukladno Uredbi o nazivima radnih mjesta, uvjetima za raspored i koeficijentima za obračun plaće u javnim službama „Narodne novine“ broj 22/2024, prevodi se u voditelj ustrojstvene jedinice 3); internog naziva: Voditelj ljudskih resursa u Jedinici za opće poslove Sveučilišta u Zagrebu Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta, na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu izabire se Marko Radoš, mag. iur.