Obavijest o provedenom postupku javnog natječaja i odabranom kandidatu za radno mjesto voditelj Službe za financijske i računovodstvene poslove – Josipa Čmajne

Obavijest o provedenom postupku javnog natječaja i odabranom kandidatu za radno mjesto položaj I. vrste: rukovoditelj (načelnik) odjela u središnjem uredu ili službi; internog naziva: voditelj Službe za financijske i računovodstvene poslove u Jedinici za opće poslove Sveučilišta u Zagrebu Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta, na određeno vrijeme u punom radnom vremenu (do povratka na rad privremeno nenazočne radnice) – Josipa Čmajne.

Temeljem javnog natječaja objavljenog na mrežnoj stranici Fakulteta,  Hrvatskom zavodu za zapošljavanje, Narodnim novinama i portalu „Moj posao“ za izbor na  radno mjesto položaj I. vrste: rukovoditelj (načelnik) odjela u središnjem uredu ili službi; internog naziva: voditelj Službe za financijske i računovodstvene poslove u Jedinici za opće poslove Sveučilišta u Zagrebu Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta, na određeno vrijeme u punom radnom vremenu (do povratka na rad privremeno nenazočne radnice) izabrana je Josipa Čmajne.