Obavijest o provedenom postupku javnog natječaja i odabranom kandidatu za radno mjesto voditelj Ureda za javnu nabavu– Tomislav Jurjević

Obavijest o provedenom postupku javnog natječaja i odabranom kandidatu za radno mjesto - položaj I. vrste: rukovoditelj (šef) odsjeka u središnjoj službi, interni naziv: voditelj Ureda za javnu nabavu, u Uredu za javnu nabavu u Jedinci za opće poslove Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta, na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu – Tomislav Jurjević.

Temeljem javnog natječaja objavljenog na mrežnoj stranici Fakulteta i  Hrvatskom zavodu za zapošljavanje za izbor na  radno mjesto - položaj I. vrste: rukovoditelj (šef) odsjeka u središnjoj službi, interni naziv: voditelj Ureda za javnu nabavu, u Uredu za javnu nabavu u Jedinci za opće poslove Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta, na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu  izabran je Tomislav Jurjević.