Svečanost dodjele nagrada studentima sportašima Sveučilišta u Zagrebu za akademsku godinu 2021./2022.

16.12.2022.

U organizaciji Ureda za sport Sveučilišta u Zagrebu i Zagrebačkog sveučilišnog športskog saveza, 15. prosinca u kinu Forum, Studentsko naselje Stjepan Radić održana je svečanost dodjele nagrada studentima sportašima Sveučilišta u Zagrebu za akademsku godinu 2021./2022.

Zahvaljujući ostvarenim sportskim rezultatima, Sveučilište u Zagrebu je najbolje europsko sportsko sveučilište u 2022. godini prema Europskoj sveučilišnoj sportskoj organizaciji (EUSA).

Ovom su uspjehu pridonijele i studentice Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta:

• Doris Barić, za sport odbojka i osvojeno 3. mjesto i
  • Tihana Šulek, za sport karate i osvojeno 1. mjesto, kao i dva puta 3. mjesto.