Humanitarni Božićni tjedan PBF-a

21.12.2021.

U tjednu od 13. do 17. prosinca 2021. godine studentske organizacije PBF-a (Studentski zbor, Akademska sportska udruga, Udruga PROBION i Studentska pivarska udruga) organizirale su Humanitarni Božićni tjedan PBF-a. Ove godine pripremili su različite događaje, te je svaki dan bio ispunjen aktivnostima, za svakog po nešto.

Sve prikupljene novčane donacije donirane su djevojčici Kiari Goršić kojoj je dijagnosticiran zloćudni tumor na mozgu te joj je potrebno liječenje u SAD-u. Prikupljeno je ukupno 10 800 kuna. Uz to, prikupljale su se donacije u vidu namirnica i osnovnih potrepština za one koji si to ne mogu priuštiti, te u suradnji s udrugom „Krijesnica“, prikupljeni su slatkiši za djecu na dječjem odjelu onkologije u Splitu, Zagrebu i Rijeci kako bismo ih rezveselili u ovom za njih ponajviše teškom vremenu izolacije i odsječenosti od svijeta.

Hvala osoblju i studentima našeg Fakulteta na svim prikupljenim donacijama i što su ponovno pokazali veliko srce!

Kliknite na sliku: