Odgoda trećeg kongresa studenata biotehnologije

06.10.2020.

Zbog neizvjesne epidemiološke situacije, Treći kongres studenata biotehnologije s međunarodnom suradnjom – ,,In research we believe” koji organizira Udruga studenata Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta PROBION u suradnji s dvjema udrugama kao partnerima u organizaciji, Udrugom studenata biotehnologije Sveučilišta u Rijeci i Študentskom organizacijom Biotehniške fakultete Sveučilišta u Ljubljani, odgađa se do daljnjega.

Zbog želje za aktivnim uključivanjem studenata i ovogodišnje međunarodne suradnje, odgoda će trajati do normalizacije epidemioloških uvjeta, odnosno dok ne možemo jamčiti sigurno održavanje Kongresa uživo.
Dakako, to ne znači da nećemo i dalje biti aktivni već bismo organizirali niz webinara koji će biti dostupni na Facebook stranicama Kongresa i Udruge.
*
Due to uncertain epidemiological conditions, we are sorry to inform you that the Third Biotechnology Students Congress - "In research we believe", which is organized by student association PROBION, in collaboration with two other, Biotechnology Student Association of University of Rijeka, and Biotechnology Student Association of University of Ljubljana, is postponed until further notice. For the sake of active student involvement and this year’s international cooperation, the postponement will last until favorable epidemiological conditions are established and until we can guarantee safe conditions during “live” Congress.
However, we will remain active and organize a series of web seminars which will be available on Facebook and Student’s association PROBION page.

probion
bsc